• łapacz snów z sówką - zdjecie

  Stylowe dodatki do pokoju dziecięcego

  Każda mama marzy o idealnym i wyjątkowym pokoiku dla swojej małej pociechy. Miejscu, które odzwierciedlać będzie jej estetykę ale także wartości i uczucia jakimi chciałaby otoczyć swoje dziecko. Może to być np.: miłość, rodzina, tradycja, spokój i ciepło. Takie właśnie emocje i wartości podkreślone zostały w stylowych dodatkach do pokoju dziecięcego polskiej marki Maylily. Śmiało można powiedzieć, że te szydełkowe akcesoria to zdecydowanie unikaty na rynku a przy okazji hity pośród rzeczy wybieranych na prezenty i to nie tylko świąteczne.

  Czytaj więcej »
 • ksiazki babaryba

  Książki o tematyce świątecznej od wydawnictwa Babaryba

  „Kiedy przychodzi święty Mikołaj” Richard Scarry To książka o przezabawnych przygodach Pana Niezdarka, który jest bardzo chętny do pomocy, ale przy tym – jak wskazuje jego „nazwisko” dość niezdarny J Mieszkańcy jego miejscowości trochę już cierpią na nadmiar jego pomocy i z poczuciem niedocenienia Pan Niezdarek postanawia wybrać się na Biegun Północny, by wesprzeć Świętego […]

  Czytaj więcej »
 • Grudniowe propozycje wydawnictwa HarperKids dla starszych przedszkolaków

  „Mój pierwszy zegar. Akademia mądrego dziecka.”  Autor: Rhea Gaughan, Mara van der Meer, Natalie Munday, Kylie Hamley To książka, która idealnie wpisuje się w aktualne potrzeby edukacyjne mojego starszego syna, który chodzi do zerówki. Rozpoczynamy właśnie „naukę zegara” i próbujemy wyjaśnić mu koncepcje godzin, poczucia czasu i konieczności wyrabiania się na różne zajęcia czy aktywności […]

  Czytaj więcej »
 • Rośnij zdrowo z Herbal Care Kids. Ukoi Cię naturalna moc roślin i ziół

  Herbal Care Kids to kojąca moc ziół, zaufaj jej. Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona stworzyło linię roślinnych kosmetyków zgodnie z ideą pielęgnacji w zgodzie z naturą. Marka zwraca się w stronę tradycyjnych receptur i prostych składów, które – stosowane przez nasze babcie i mamy  -  od dawna przynosiły ukojenie delikatnej skórze dziecka. Małemu człowiekowi zaszkodzić może zarówno nadmiar kosmetyków, jak i ich niewłaściwy dobór. Dlatego warto sięgnąć po kosmetyki bez dodatków zapachowych, przeznaczone wyłącznie dla maluchów – dostosowane do potrzeb i wieku dziecka. Taka jest linia Herbal Care KIDS, która kompleksowo troszczy się o delikatną skórę maluszków. Łączy mądrość medycyny naturalnej przekazywaną przez kolejne pokolenia zielarzy, z wiedzą specjalistów Farmony. Twój maluch będzie pod mądrą opieką roślin, a 100% wegańskie składniki przekonają do siebie każdą skórę, nawet tę wrażliwą, atopową.

  Czytaj więcej »
 • zalety czytania dzieciom

  Poznaj korzyści z czytania dzieciom na poszczególnych etapach rozwoju

  Czytanie jest fundamentalną umiejętnością w życiu każdego człowieka. Nietrudno wskazać tutaj zalety czytelnictwa, np. poszerzanie zakresu słownictwa młodego człowieka. Okazuje się jednak, że czytanie pełni ważną rolę już u niemowlaków, a plusy czytelnictwa można wskazać na bardzo wielu poziomach. Zachęcamy by wspólnie pochylić się nad tą arcy ciekawą kwestią, szczególnie w kontekście wychowania i edukacji naszych dzieci.

  Czytaj więcej »
 • kredki bambino

  BAMBINO KOLORUJE ŚWIĘTA polskie kredki w nowej odsłonie

  Dawno, dawno temu… powstały kultowe kredki Bambino. Stworzyła je polska, rodzinna firma St.Majewski, dzięki której wiele pokoleń dzieciaków wędruje przez świat z barwnymi wspomnieniami! W przedszkolu, szkole, w domu - kredki Bambino rysowały i nadal rysują najpiękniejsze obrazy dzieciństwa! Czas jednak płynie… więc pora na zmiany! Aby było bardziej inspirująco i kolorowo, producent stworzył nową linię wzorniczą Bambino pt. „Zwierzaki Uczniaki”! Jako pierwsze w premierowej odsłonie prezentuje kredki Bambino, które już od blisko 70 lat kolorują wspólnie z dziećmi każde święta!

  Czytaj więcej »
 • mala ksiazka wielki czlowiek

  DLACZEGO WARTO CZYTAĆ DZIECIOM?

  Chyba wszyscy chcielibyśmy żyć w świecie, w którym to książka jest najbliższa młodemu człowiekowi, a nie smartfon, laptop czy telewizor. Wyrobienie dobrych nawyków czytelniczych jest znacznie prostsze, jeśli zarówno dzieci, jak i rodzice obcują z literaturą od pierwszych lat życia swojej pociechy.

  Czytaj więcej »

Skontaktuj się z nami

kontakt @ raczkujemy.pl

kom. 510 796 217

kom. 730 005 263

Polecamy

Polecamy

olej arganowy

zabawki manipulacyjne

Polecamy

zabawki warszawa

USG piersi Warszawa

Back to Top